Fermer
art_track
13
Hírek
chevron_right
11
Order of play / Results
chevron_right
5
Férfiak sorrend
chevron_right
8
Nők sorrend
chevron_right
10
Tornák
chevron_right
12
Videók
chevron_right
6
Fotók
gamepad
12
Prediction Game
chevron_right
6
My info
chevron_right
13
Matches to bet
chevron_right
5
My prediction
chevron_right
14
Rankings
chevron_right
6
Rules
forum
10
Forum & discussions
account_circle
Belépés
Register
menu
person
Prediction game
5
Forum
Jelentkezzen be
Register
Order of play / Results
Order of play
hétfő 17 június (begin at 10:00)
Results
vasárnap 16 június
szombat 15 június
péntek 14 június
csütörtök 13 június
Tornák
Playing tournaments
Halle
Queens
Sassuolo
Ilkley
Berlin
Birmingham
Gaiba
Upcoming tournaments
Majorque
Eastbourne
Bad Hombourg
Eastbourne
Search a tournament
Tornák
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Alcaraz / Swiatek
Wimbledon 2024
From 1 to 14 július
US Open 2024
From 26 augusztus to 8 szeptember
Challengers 2024
Playing tournaments
Poznan
Santa Cruz de la Sierra 2
Blois
Mungia
Luzhou
Tulsa
Duffel
Cattolica
Montauban
Changwon
Ilkley
Olomouc
Ystad
Wichita
Luzhou
Taipei
Tauste
Upcoming tournaments
Milan
Ibague
Brussels
Bakio
Hillcrest
Klosters
Satu Mare
Bourg-en-Bresse
Doksy - Stare Splavy
Palma del Rio
Taipei 2
Klosters
Tarvisio
Perigueux
Kiemelések
Men (ATP)
Official
Live
Bajnokság
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Bajnokság
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videók
Categories
Funny
Interviews
Mérkőzések
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Nézd meg Sinner meccs utáni sajtótájékoztatóját az Alcaraz elleni elődöntőbeli vereség után a Roland-Garros 2024-en!
Nézze meg Alcaraz elképesztő pontját Zverev ellen. Ez a nap pontja a Roland-Garros 15. napján.
Nézze, ahogy Zverev az Alcaraz elleni döntőről beszél a Roland-Garros 2024 elődöntőjében aratott győzelme után!
Nézze meg Zverev meccs utáni interjúját a Roland-Garros 2024-es negyeddöntőjében aratott győzelme után!
Nézze meg Alcaraz meccs utáni interjúját a Roland-Garros 2024 negyeddöntőjében aratott győzelme után a pályán!
Last video
11:58
Submit a video
Játékosok
Férfiak
Full list
By country: Franciaország
Women
Full list
By country: Franciaország
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Rajecki d. Volynets
6/3, 6/7
5
, 6/4
945 rank difference
Népszerűség
Rafael Nadal
48,854 Szurkolók
Novak Djokovic
44,612 Szurkolók
Roger Federer
41,252 Szurkolók
Alexander Zverev
25,997 Szurkolók
Carlos Alcaraz
23,173 Szurkolók
Full ranking
Népszerűség
Simona Halep
11,344 Szurkolók
Iga Swiatek
10,714 Szurkolók
Serena Williams
10,212 Szurkolók
Angelique Kerber
8,453 Szurkolók
Garbiñe Muguruza
8,427 Szurkolók
Full ranking
Next
Live
Ma
G.Dimitrov
at 13:00
A.Mannarino
Ma
M.Vondrousov
at 14:00
R.Masarova
Ma
D.Medvedev
at 16:00
N.Borges
Ma
H.Hurkacz
at 17:30
F.Cobolli
2019
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Férfiak
Nők
Moscou 2019
WTA Premier - From 14 to 20 október
10:13:19
4°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Sorsolás
info_outline
Infó
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
From szombat 12 október
1
KANEPI
, Kaia
WC
KOVAL
, Vlada
IVAKHNENKO
, Valentyna
KALININA
, Anhelina
FETT
, Jana
JURAK
, Darija
GOVORTSOVA
, Olga
6
MARTINCOVA
, Tereza
2
DIATCHENKO
, Vitalia
SHINIKOVA
, Isabella
DANILOVIC
, Olga
LANSERE
, Sofya
KICHENOK
, Nadiia
WC
ZAKHAROVA
, Anastasia
CEPELOVA
, Jana
7
BOGDAN
, Ana
3
PAOLINI
, Jasmine
GATTO-MONT
, Giulia
KOSTOVA
, Elitsa
GRAMMATIKO
, Valentini
WC
KUDERMETOV
, Polina
WC
SELEKHMETE
, Oksana
ERAYDIN
, Basak
5
GRACHEVA
, Varvara
4
FLIPKENS
, Kirsten
GASANOVA
, Anastasia
RAKHIMOVA
, Kamilla
SAMSONOVA
, Liudmila
DABROWSKI
, Gabriela
CRISTIAN
, Jaqueline
MATTEK-SAN
, Bethanie
8
FLINK
, Varvara
KANEPI
60 60
KALININA
63 46 64
FETT
64 62
MARTINCOVA
62 63
SHINIKOVA
61 62
DANILOVIC
36 64 60
ZAKHAROVA
64 64
CEPELOVA
16 64 63
GATTO-MONT
62 64
GRAMMATIKO
63 64
KUDERMETOV
75 62
GRACHEVA
60 26 63
FLIPKENS
61 62
SAMSONOVA
64 36 62
DABROWSKI
75 60
FLINK
62 63
KANEPI
41 ab
MARTINCOVA
62 62
SHINIKOVA
64 26 62
CEPELOVA
64 63
GATTO-MONT
63 57 76
4
GRACHEVA
64 62
FLIPKENS
75 64
DABROWSKI
63 64
KANEPI
62 63
CEPELOVA
75 64
GRACHEVA
61 63
FLIPKENS
61 64
Pénzdíj
Qualified
25 Pontok
Q 3. forduló
18 Pontok
4,230 $
Q 2. forduló
13 Pontok
2,250 $
Q 1. forduló
1 Pontok
1,250 $
Megosztás
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Kanepi K
2
Diatchenko V
Q 1. forduló
3
Paolini J
Q 1. forduló
4
Flipkens K
5
Gracheva V
6
Martincova T
Q 3. forduló
7
Bogdan A
Q 1. forduló
8
Flink V
Q 2. forduló
Top 5
+ all
1
clfclf
34
pts
2
Český
33
pts
3
Insomnia35
32
pts
4
Chauff
31
pts
5
tib_os
31
pts
Participer
468
missing translations
Please help us to translate TennisTemple